Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Podložka na umyvadlo a dřez, silikonová, šedá BEN

Kód: BE013085
89 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
  • Šedá silikonová podložka je ideální pro omezený prostor kolem umyvadel a dřezu. Je vyrobená ze silikonového materiálu, kterému nevadí neustálá vlhkost. Můžete si na něj odložit houbičku, hadr, mýdlo a do drážek steče voda. Bude tak lépe schnout a sníží se riziko přenosub akterií. 
  • Také skvělá pro držení horkých nástrojů jako je kulma nebo žehlička na vlasy. Také může sloužit jako podtácek na baru při prípravě nápojů nebo organizér kuchyňského/koupelnového dřezu k odložení mýdla, houby, hadříků.
  • Struktura silikonové podložky účinně udržuje předměty na místě a samotná protiskluzová podložka je stabilní na koupelnovém umyvadlu nebo hladké kuchyňské lince. Omyvatelná a snadno čistitelná vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šedá silikonová podložka je ideální pro omezený prostor kolem umyvadel a dřezu. Je vyrobená ze silikonového materiálu, kterému nevadí neustálá vlhkost. Můžete si na něj odložit houbičku, hadr, mýdlo a do drážek steče voda. Bude tak lépe schnout a sníží se riziko přenosub akterií. 

Také skvělá pro držení horkých nástrojů jako je kulma nebo žehlička na vlasy. Také může sloužit jako podtácek na baru při prípravě nápojů nebo organizér kuchyňského/koupelnového dřezu k odložení mýdla, houby, hadříků.

Struktura silikonové podložky účinně udržuje předměty na místě a samotná protiskluzová podložka je stabilní na koupelnovém umyvadlu nebo hladké kuchyňské lince. Omyvatelná a snadno čistitelná vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇ
Vnější rozměry: 23,5 x 9,5cm
Materiál: Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz