Co řekli naši klienti?

Co o nás řekli naši zákazníci?

 

Co o nás řekli klienti?

Martina Aloui

14.1.2024
 
Ještě takto dodatečně vám chci poděkovat za rychlé zaslání zboží. Váš přístup je příkladný. Vše se náramně hodilo na naší dovolené. 😊
Co o nás řekli klienti?

Veronika Vítovcová 

4.10.2023
 
Dobrý den, konečně jsem s uspořádáním lednice spokojená :-) vyčištěno Euronou, organizace poliček od Vás :-) je to návykové
Co o nás řekli klienti?

Helena Voborníková

22.02.2024
 
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat. Jednak za to, že jste vytvořila tento internetový obchod s báječnými organizéry a jednak za to, jak jste vyřídila moji objednávku. Objednávám přes internet od různých prodejců docela často. Při rozbalování balíku od Vás jsem však byla velmi příjemně překvapena s jakou precizností byly jednotlivé mnou objednané dózy zabaleny a velmi promyšleně poskládané uvnitř krabice. Prostě dokonalé ! Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků jako já . 
Co o nás řekli klienti?

Zuzana Pácaltová

28.02.2024
 
Dobrý den, dnes přišly dózy se štítky, které jsem si objednala minulý týden. Chtěla bych Vám moc poděkovat, protože z dóz jsem moc nadšená a mé nadšení z dóz jsem poslala také rodině a blízkým přátelům, protože tohle je opravdu pecka. Vypadá to nádherně! Budu určitě v březnu pokračovat v organizaci a znovu nakoupím. Moc Vám děkuji a přeji krásný den! 
Co o nás řekli klienti?
Jinak musím říct, že ty výrobky jsou fakt super, máte to vychytané :) Předem děkuji.

Alena Lagová

8.9.2023
Co o nás řekli klienti?
Mate moc krásné věci, to nejde odolat

Iveta Patová

30.10.2023
Co o nás řekli klienti?
Děkuji a moc fandím, máte pěkný obchůdek!

Jarka Budínská

31.10.2023
Co o nás řekli klienti?
Na cestě k nám je celkové třetí objednávka od Vás. My jsme velmi spokojeni, ty pomůcky opravdu dělají dobrý přehled ve věcech.

Andrea Hudakova

5.11.2023
Co o nás řekli klienti?
Děkuji předem za vyřízení reklamace a brzy se ozvu s další objednávkou. Máme nový dům, spoustu prostorů k zařizování a váš eshop je pro mě velkou pomocí. :) 

Kateřina Kostková

14.11.2023
Co o nás řekli klienti?
Zboží bylo dodáno rychle. Navíc každý výrobek byl v krabici zvlášť zabalen v bublinkové fólii před poškozením. Za mě super !!!

Renata

14.11.2023
Co o nás řekli klienti?
Chci vám poděkovat za zásilku, spolu s mnoha dárečky, kterou jsem od vás obdržela.  Komunikovaly jsme spolu v říjnu, kvůli skleněným kořenkám, které jsou úplně dokonalé. Zásilka přišla v pořádku. A já jsem moc spokojená. Moooc děkuji a ať se daří s firmou.

Iveta Gergel Cuperová 

14.11.2023
Co o nás řekli klienti?
Jsem s objednávkou od Vás spokojená. Veškeré zboží odpovídá vyobrazení. Ráda se podívám i na Váš profil na Instagramu, je mi příjemná hlavně grafika a samozřejmě obsah. Alespoň v některých věcech mě to zas nakoplo. Vlastně jste byla jeden z prvních profilů, které jsem začala na Instagramu sledovat. Líbí se mi.

Květa Benešová 

3.11.2023
Co o nás řekli klienti?
 Dobrý večer. Chtěla jsem Vám moc poděkovat za ty kartonové organizéry na oblečen. Dcera má díky tomu srovnané oblečení, všude krásně dosáhne a žádné komíny nepadají. Určitě ještě přikoupím další. Hezký večer..

Adéla Smotlachová

29.10.2023
Dobrý den Jitko, chtěla bych Vám moc poděkovat za papírové boxy do skříně! Několik let moje pokusy o organizaci skříni troskotaly právě na organizérech, a vyzkoušela jsem jich za tu dobu opravdu nespočet, ale teprve až díky vašim boxům se mi podařilo dát skříně dokupy a boxy DO VŠECH skříní sedí opravdu jak p*del na hrnec! Takže díky, díky a ještě jednou díky za to co děláte, je vidět, že tomu rozumíte a děláte to správně! Lucie
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz