Zboží je prověřeno praxí

Naše zboží sami používáme 💯  Testujeme 🎯 Ověřujeme v praxi 🆗 Máme i vlastní výrobky 🪤

Jak prověřujeme naše zboží?

Záleží nám na tom, aby se spokojení zákazníci vraceli 🔙. Jsme přesvědčení, že to je klíčem 🗝️ úspěchu poctivého obchodu. Proto prodáváme zboží, které bychom si sami koupili.

Již při výběru výrobců a dodavatelů jsme si stanovali přísná kritéria. Hledáme, co na trhu chybí i to, co je léty prověřeno. Preferujeme evropské 🌍hráče. S navázáním dalších kontaktů máme ještě velké plány. 

98% výrobků testujeme. Tzn. že si výrobky vezmeme domů 🏠 a zkoušíme jejich odolnost a funkčnost. Většinou se neubráníme a musíme si je pořídit.

V případě, že přijíždíme přímo osobně do domácnosti našich klientů, si určitě nemůžeme dovolit přijet s nekvalitním a nefunkčním zbožím.  

Testování výrobků můžete 👀 sledovat na sociálních sítích @usporadejto

  • Díky mnoha zkušenostem dokážeme odhadnout, co se nejlépe hodí do úložných prostor
  • Víme, jaké jsou typické rozměry 📏 skříní a šuplíků a k nim hledáme ty správné organizéry
  • Umíme najít řešení i pro 🏕️asymetrické úložné prostory
  • Poradíme, jak má vypadat 📥správný úložný box, aby přinášel užitek nejen krásu
  •  Děláme různě ❓ankety, abychom se zeptali zákazníků, co je trápí

Smyslem každé organizace je efektivně využít úložný prostor, proto to poslední, co bychom si přáli je, abyste nakoupili nesmyslné  produkty, které neplní svůj účel.

Ověřeno v praxi při osobních organizacích

Podívejte se na fotky Před & Po z různých domácností, jak naše výrobky daný prostor zefektivnily. 

 

Jak vybíráme zboží pro usporadejto.cz?

Chceme mít stálou nabídku ověřeného zboží, abyste si kdykoliv mohli dokoupit stejný úložný box. 

Pozn. V obchodních řetězcích můžete nakoupit akční zboží, ale doma zjistíte, že vám jeden kus chybí. Při další návštěvě tohoto obchodu, už však zboží není k dostání. Tomu se chceme vyhnout.

Hledáme výrobky, které jsou nejen kvalitní a plní účel, ale také mají jakousi "přidanou hodnotu". Zaměřujeme se na detaily, které ještě více dokáží zjednodušit si starost o domácnost.

Kouknout na e-shop
Jak prověřujeme naše zboží?
Jak prověřujeme naše zboží?

Máme vlastní výrobky

Hledali jsme úložný systém, který by se hodil do šatních hlubokých skříní. Nenašli jsme na trhu nic, tak jsme si navrhli vlastní kartonové šatní boxy

  • 👗 Jsou hluboké cca 50cm a vyplní tak celou hloubku skříně. 
  • ♻️Ekologické, levné na pořízení a oblečení v nich dýchá. 
  • 🏷️Organizaci skříně pozdvihnete na jinou úroveň, když si boxy označíte našimi štítky. 

Už nemusíte skládat prádlo do komínku, které se po chvílí zbortí, můžete je uložit za sebe a tyto boxy poskytnou správnou oporu pro oblečení složené po vzoru Marie Kondo.

Jak poskládat správně oblečení?
Jak prověřujeme naše zboží?

Rodinu si nevybereš

Moje rodina 👨🏼‍👩🏽‍👧🏼‍👦🏽, přátelé, zaměstnanci, známí 👩🏼‍🤝‍👨🏽se na mne obracejí, když shánějí nějaký úložný box nebo jinou vychytávku. Je to další důkaz, že se za to, co děláme, nemusíme stydět. Snad každá domácnost v mém okolí používá Rotho dózy. Do těch se zamiluje každý :)

Především však chtějí poradit 🗣️, jak by si mohli prostor zorganizovat. U většiny z nich jsem zorganizovala celé kuchyně, pracovny, šatny a garáže. Sbírala jsem zkušenosti a dostala jsem potřebnou zpětnou vazbu🫶.  

Můžu Vám prozradit i druhou stranu🪙 mince. Občas slýchávám, že lidé z mého okolí  😱mají obavu  si mě pozvat domů na návštěvu. Prý mají takový nepořádek, že bych z toho mohla dostat tik do oka 😜Chci vás ubezpečit, že lidi nesoudím. Taky neumím všechno, ale pořádek udělat je moje vášeň.  

Jak prověřujeme naše zboží?
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz