Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Plechová dóza na česnek, s větráním, bílá RETRO

Kód: ZEL19345
199 Kč
Skladem (18 ks)
Možnosti doručení

Česnek, cibule , brambory je základ každého vaření. Dodávají jídlům chuť a neměli by chybět v žádné domácnosti. Mohou být však lehce náročné na skladování. Skladovat by se mělo v suchu a na tmavém místě, ale stále musí být dostatek vzduchu pro cirkulaci. Kovové skladovací nádoby jsou vhodná pro tuto a další zeleninu se stejnými preferencemi. Víko je odnímatelné a spolu s větracími otvory zajišťují, že se nemůže hromadit teplo a vlhko a dochází k přirozené výměně vzduchu. Díky svému atraktivnímu potisku je úložná dóza také designovým prvkem v kuchyni. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Česnek, cibule , brambory je základ každého vaření. Dodávají jídlům chuť a neměli by chybět v žádné domácnosti. Mohou být však lehce náročné na skladování. Skladovat by se mělo v suchu a na tmavém místě, ale stále musí být dostatek vzduchu pro cirkulaci. Kovové skladovací nádoby jsou vhodná pro tuto a další zeleninu se stejnými preferencemi. Víko je odnímatelné a spolu s větracími otvory zajišťují, že se nemůže hromadit teplo a vlhko a dochází k přirozené výměně vzduchu. Díky svému atraktivnímu potisku je úložná dóza také designovým prvkem v kuchyni. 

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇ
Vnější rozměry: Ø9,3x12
Materiál: Kov
Země dodavatele/výrobce: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz