Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Skleněná dóza na citrón, tácek s poklopem ze skla, CITRÓN , 10x10

Kód: ALT0103005502
Značka: ALTOM
129 Kč
Skladem (22 ks)
Možnosti doručení

Skleněná dóza na rozkrojený citrón pomůže udržet citróny a další ovoce déle čerstvé. Doplňky v kuchyni jsou klíčovým prvkem v každé domácnosti. A když je naříznete citrón, abyste si jen kápli do čaje, pak hledáte, kam nakrojený citrón uschovat, aby neoschl nebo se na něj neusadily mušky a octomilky. 

Z tohoto důvodu byla vytvořena nádoba na citron Altom Design, která umožňuje bezpečné a hygienické skladování. Průhledný skleněný doplněk s víčkem pomůže udržet ovoce čerstvé. Výrobek navíc zapadne do klasických i moderních designů.  Nádoba se vám doma jistě bude dobře hodit.

výška 10 cm

průměr 10 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleněná dóza na rozkrojený citrón pomůže udržet citróny a další ovoce déle čerstvé. Doplňky v kuchyni jsou klíčovým prvkem v každé domácnosti. A když je naříznete citrón, abyste si jen kápli do čaje, pak hledáte, kam nakrojený citrón uschovat, aby neoschl nebo se na něj neusadily mušky a octomilky. 

Z tohoto důvodu byla vytvořena nádoba na citron Altom Design, která umožňuje bezpečné a hygienické skladování. Průhledný skleněný doplněk s víčkem pomůže udržet ovoce čerstvé. Výrobek navíc zapadne do klasických i moderních designů.  Nádoba se vám doma jistě bude dobře hodit.

výška 10 cm

průměr 10 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇ
Vnější rozměry: 10x10
Materiál: Sklo
Země dodavatele/výrobce: Polsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz