Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Krájecí deska, prkénko, bambusové, s 2 miskami, CUTT2 - černá

Kód: KE58350
Značka: Kesper
359 Kč
Skladem (17 ks)
Možnosti doručení
  • Bambusové prkénko z ​​rozměrově stabilního a nekrouceného dřeva včetně praktické posuvné odkapávací misky. 
  • S prkénkem z bambusu a plastovou odkapávací miskou není na kuchyňském stole žádný nepříjemný nepořádek. Už žádné znečištění při přenášení tam a zpět zbytků do odpadkového koše.
  • S integrovanou odkapávací miskou pod prkénkem lze zbytky odpadu čistě zlikvidovat. Popřípadě si pak nakrájet maso, zeleninu a další potraviny a přenést je pohodlně do hrnce a pánve. 
  • Podnos se hladce vysune, lze jej pak pohodlně a čistě vyprázdnit pouze jednou rukou. Toto dřevěné prkýnko má nápad a díky misce pomáhá zorgizovat, zrychlit a ulečit práci v kuchyni. 
  • rozměr misek 2x 25 x 18,5cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bambusové prkénko z ​​rozměrově stabilního a nekrouceného dřeva včetně praktické posuvné odkapávací misky. 

S prkénkem z bambusu a plastovou odkapávací miskou není na kuchyňském stole žádný nepříjemný nepořádek. Už žádné znečištění při přenášení tam a zpět zbytků do odpadkového koše.

S integrovanou odkapávací miskou pod prkénkem lze zbytky odpadu čistě zlikvidovat. Popřípadě si pak nakrájet maso, zeleninu a další potraviny a přenést je pohodlně do hrnce a pánve. 

Podnos se hladce vysune, lze jej pak pohodlně a čistě vyprázdnit pouze jednou rukou. Toto dřevěné prkýnko má nápad a díky misce pomáhá zorgizovat, zrychlit a ulečit práci v kuchyni. 

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇ
Vnější rozměry: 41 x 25 x 4
Materiál: Dřevo
Země dodavatele/výrobce: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz