Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Plastové krabičky do mrazáku, Rotho FREEZE, bílá, sada 6 x 0,25

Kód: RT1759000096
Značka: Rotho
139 Kč
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení

V mrazicích nádobách z řady FREEZE zůstanou potraviny stejně chutné jako první den. Ideální pro vaše předvídavé skladování!

 • praktické obdélníkové mrazicí boxy
 • víko s motivem ledových krystalů, vzducho- i vodotěsné
 • vlnité dno pomáhá při odmražení
 • až do -40C
 • kombinovatelné, výběr velikostí
 • vhodné do myčky
 • ideální na dětské příkrmy

Detailní informace

Detailní popis produktu

V mrazicích nádobách z řady FREEZE zůstanou potraviny stejně chutné jako první den. Ideální pro vaše předvídavé skladování!

 • praktické obdélníkové mrazicí boxy
 • víko s motivem ledových krystalů, vzducho- i vodotěsné
 • vlnité dno pomáhá při odmražení
 • až do -40C
 • kombinovatelné, výběr velikostí
 • vhodné do myčky

Co dělat s bohatou úrodou zeleniny z vlastní zahrádky nebo zbylým dortem po dětské narozeninové oslavě? Řešením je mrazák – pravděpodobně jeden z nejpraktičtějších vynálezů moderní domácnosti. Stejně praktické jsou mrazicí boxy FREEZE, které poskytují optimální ochranu vašich potravin, když jsou zmrazené. Už jejich esteticky řešené víčko s motivem ledových krystalů naznačuje, že tyto dózy snesou nejnižší teploty. Robustní plast  chrání mražené produkty před spálením mrazem a ztrátou kvality  - takto můžete uchovat rychle se kazící nebo zbytky potravin po dlouhou  dobu bez ztráty chuti, vitamínů a živin. Dózy jsou vhodné i pro uchování potravin v lednici a jsou praktickými společníky na výlety nebo pikniky.

Obdélníkové dózy různých objemů nabízejí dostatek prostoru pro všechny druhy mražených potravin - díky obdélníkovému tvaru je optimálně využit prostor v mrazničce. Atraktivně navržená víčka  jsou vzduchotěsná a vodotěsná , takže chutě a vůně zůstávají v krabičce. Při rozmrazování potravin zajišťuje vlnitá základna  potřebnou  cirkulaci vzduchu. Použitý plast je samozřejmě  zdravotně nezávadný a bez škodlivých látek . Odolává teplotám až -40° C a je tedy vhodný i pro použití při nejnižších teplotách. Mrazicí kontejnery FREEZE jsou k dispozici v různých velikostech a různých sadách, které jsou vzájemně sladěny - můžete tedy pro skladování použít několik kontejnerů Naskládejte jeden do druhého, abyste ušetřili místo . Využijte vysoce kvalitní mrazicí boxy pro pohodlné skladování a vychutnejte si čerstvé potraviny každý den

Pořiďte si sérii mrazicích boxů FREEZE a začněte správně mrazit potraviny i hotové jídlo. Sada mrazicích nádob FREEZE od Rotho by neměla chybět ve vaší domácnosti. S mrazicími nádobami v různých objemech můžete zmrazit různé potraviny a pokrmy. Můžete si například předvařit a rychle připravit jídlo týdne. Jídlo pro nejmenší můžete také předvařit, abyste měli doma vždy něco čerstvého. Další možností je zmrazit čerstvě sklizené ovoce nebo zeleninu ihned po sklizni.

Samostatně nebo se sadou získáte 4-6 dóz stejné velikosti. Boxy lze pro úsporu místa stohovat na sebe. Při správném zmrazení si obsah zachová svou chuť a zůstane čerstvý. Díky tomu, že je víko vzduchotěsně, Můžete je používat kdykoliv - na svačiny, v lednici nebo na cestách. Chcete-li vyčistit, vložte mrazicí nádoby a víka do myčky.

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇ
Vnější rozměry: 11 x 8 x 6
Objem v litrech: 6x 0,25l
Materiál: Plast
Země dodavatele/výrobce: Švýcarsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz