Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Úložný box na brambory a cibuli s větráním, šedý

Kód: ALT0207018453
Novinka
Značka: ALTOM
199 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Úložný box na ovoce a zeleninu o objemu 10 l je nepostradatelným prvkem v každé kuchyni. Díky inovativní klapce s funkcí větrání se nádoba na ovoce a zeleninu stane praktickým nástrojem pro pohodlné a hygienické skladování čerstvých brambor, cibule, česneku, kořenové zeleniny apod.

Šetří místo a je stohovatelný.  Vychutnejte si čistou a organizovanou kuchyni, aniž byste si museli dělat starosti s nepořádkem. S větracími otvory v našich úložných boxech udržíte zeleninu a ovoce čerstvé.

Průhledné stěny v nádobě na zeleninu umožňují snadný přístup a rychlou identifikaci jaké jsou zásoby a hladké povrchy usnadňují čištění pro bezstarostné používání nádoby na brambory ve vaší kuchyni. 

Vyrobeno z trvanlivého, kvalitního plastu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úložný box na ovoce a zeleninu o objemu 10 l je nepostradatelným prvkem v každé kuchyni. Díky inovativní klapce s funkcí větrání se nádoba na ovoce a zeleninu stane praktickým nástrojem pro pohodlné a hygienické skladování čerstvých brambor, cibule, česneku, kořenové zeleniny apod.

Jedinečný úložný box na brambory nabízí efektivní ochranu proti nežádoucímu hmyzu. Zajišťuje bezpečnost a svěžest uložené zeleniny a ovoce a zbavuje vás starostí ohledně rychlého vyklíčení brambor. 

Šetří místo a je stohovatelný.  Konstrukce nádoby umožňuje snadné skladování a šetří místo v kuchyni. Vychutnejte si čistou a organizovanou kuchyni, aniž byste si museli dělat starosti s nepořádkem. S větracími otvory v našich úložných boxech udržíte zeleninu a ovoce čerstvé.

Úložný box je mnohostranným a praktickým řešením v každé kuchyni. Průhledné stěny v nádobě na zeleninu umožňují snadný přístup a rychlou identifikaci jaké jsou zásoby a hladké povrchy usnadňují čištění pro bezstarostné používání nádoby na brambory ve vaší kuchyni. 

Vyrobeno z trvanlivého, kvalitního plastu, chrání potraviny před vlhkostí a prodlužuje jejich čerstvost. To je obzvláště důležité pro zajištění toho, aby vaše přísady zůstaly déle čerstvé.

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇ
Vnější rozměry: 29 x 19 x výška 20cm
Materiál: Plast
Země dodavatele/výrobce: Polsko
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz