Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Odpadkové koše na tříděný odpad, sada 3ks x 25l SORTBOX - ECO WOOD

Kód: PPIKWB25S3W-4665W
Novinka
729 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Tyto odpadkové koše vám usnadní úkol při třídění odpadu. Výrobek se skládá ze tří samostatných nádob o objemu 25l. Jejich vyprazdňování a čištění je snadné. Koše jsou vybaveny sklopnými dvířky v různých barvách pro plast, papír a sklo.

Díky tomu si i děti snadno zapamatují, do kterého kontejneru mají házet, jaký druh odpadu. Koše jsou stohovatelné na sebe. Díky tomu vytvoříte stabilní komín, který nezabere mnoho místa. Nádoby můžete uspořádat v kuchyni, spíži nebo v garáži. Můžete je také použít samostatně. 

Koš na třídění odpadu 3 x 25 l, šedý Sortibox od české společnosti Properplast

Koš na třídění odpadu vám usnadní každodenní třídění odpadu. Jasně označené víka jasně označují správný koš. Odpovídající kapacita umožňuje pohodlné používání koše bez nutnosti příliš častého vyprazdňování. Nádoba je odolná vůči škodlivým mechanickým faktorům a snadno se udržuje v uspokojivé čistotě.

Charakteristické vlastnosti:

  • prostorná, moderní a praktická sada na třídění odpadu,
  • barevná víka usnadňují třídění,
  • lze umístit vertikálně - šetří místo.

Parametry:

rozměry balení (délka x šířka x výška): 39,2x29,3x62 cm

objem: 3 x 25 l

materiál: plast

barva: hnědá

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z principů vědomého proekologického přístupu je správné třídění odpadu. Co by to byl za ekologický přístup, kdybychom nepoužívali recyklovatelný ekologický materiál s příměsí dřeva. Výrobek se skládá ze tří samostatných nádob o objemu 25l. Jejich vyprazdňování a čištění je snadné. Koše jsou vybaveny sklopnými dvířky v různých barvách pro plast, papír a sklo. Nálepky jsou součástí odpadkových košů. 

Díky tomu si i děti snadno zapamatují, do kterého kontejneru mají házet, jaký druh odpadu. Koše jsou stohovatelné na sebe nebo vedle sebe. Díky tomu vytvoříte stabilní komín, který nezabere mnoho místa. Nádoby můžete uspořádat v kuchyni, spíži nebo v garáži. Můžete je také použít samostatně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ODPADKOVÉ KOŠE
Vnější rozměry: délka 39,2cm x šířka 29,3cm x výška 33,5cm
? Materiál: Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz