Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Odpadkový koš stohovací, s nálepkami ALBULA, 25l, antracit

Kód: RT1024908853
Značka: Rotho
399 Kč
Skladem (17 ks)
Možnosti doručení

Koše usnadní třídění domácího odpadu. Jednoduché a elegantní řešení pro Vaši domácnost. Hodí se do každého interiéru. Díky takovému třídění posouváme recyklaci na jinou úroveň. Oceníte moderní šedé barvu a promyšlený tvar s předním otvíráním.

Koš najde uplatnění nejen v kuchyni, kde vzniká nejvíce odpadu, ale také v pracovně, v dílně, na pracovištích, v kancelářích.

Díky modularitě a stohovatelnosti můžete umístit několik košů na sebe a ušetřit tak cenný prostor. Nádoby se snadno přenášejí díky dvěma ergonomickým madlům. Můžete tak odnést koš, aniž byste se museli hrabat v odpadcích. Poté lze nádoby snadno vyčistit.

Součástí je šest různých samolepek, které lze umístit na přední stranu víka. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když začala Rotho vyvíjet recyklační tašky Albula, položili si následující otázku: kde produkuje domácnost nejvíce odpadu? Jasně, v kuchyni! Proč je tedy většina recyklačních systémů praktických, ale tak nevzhledných, že je musíme schovávat do skříní? Cílem proto bylo vytvořit modulární recyklační koše, které lze vidět i v obytné části vaší domácnosti.

Odpadní koše s víkem vám nabízí možnost snadno separovat odpad v domácnosti. Lze vytvořit celý recyklační systém díky dalším velikostem.

Plastové kbelíky lze snadno otevřít, i když jsou naskládány na sebe. Úchyty také usnadňují přepravu odpadkových košů k vyprázdnění obsahu do popelnice.

Snadno se čistí vodou a mýdlem. Musíte také na první pohled vidět, co do kterého odpadkového koše patří. To zajišťují samolepky, které jsou součástí dodávky a lze je připevnit na přední stranu víka.

Albula je vyrobena z recyklovaného plastu a zaujme svým robustním zpracováním. Odpadkové koše lze díky víku dobře uzavřít, aby nedocházelo k úniku pachů ven.

Sada 3 velikosti košů - 6/25/40l - usnadní třídění domácího odpadu. Jednoduché a elegantní řešení pro Vaši domácnost. Hodí se do každého interiéru. Díky takovému třídění posouváme recyklaci na jinou úroveň. Oceníte moderní šedé barvu a promyšlený tvar s předním otvíráním.

Koše najdou uplatnění nejen v kuchyni, kde vzniká nejvíce odpadu, ale také v pracovně, v dílně, na pracovištích, v kancelářích.

Díky modularitě a stohovatelnosti můžete umístit několik košů na sebe a ušetřit tak cenný prostor. Nádoby se snadno přenášejí díky dvěma ergonomickým madlům. Můžete tak odnést koš, aniž byste se museli hrabat v odpadcích. Poté lze nádoby snadno vyčistit.

Součástí je šest různých samolepek, které lze umístit na přední stranu víka. 

Informace o produktu:

  • Sofistikovaný recyklační systém s víkem
  • Se dvěma pohodlnými držadly pro snadné přenášení
  • Se šesti různými nálepkami na přední straně víka pro snadné třídění odpadu
  • Vyrobeno z odolného recyklovaného plastu, bez BPA
  • Více nádob na recyklaci lze stohovat na sebe
  • Švýcarská kvalita

Doplňkové parametry

Kategorie: ODPADKOVÉ KOŠE
Vnější rozměry: 40x23,5x34
Objem v litrech: 25l
Materiál: Plast
Země dodavatele/výrobce: Švýcarsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz