Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Zásobník na odličovací tampóny i sáčkovník, bílý, bambusové víčko

Kód: ZEL18884
199 Kč
Skladem (40 ks)
Možnosti doručení

Jak uspořádat vatové tamponky k odličování jinak než do speciálního organizéru. Lze je postavit nebo také připevnit na stěnu (šroubky nejsou součástí balení).  Přes víčko z bambusu se plní, a z otvoru ve spodní části slouží pro snadné vyjmutí bavlněného tamponku. Skvěle funguje i jako sáčkovník - zásobník na sáčky. 

Pokud chcete, aby vaše koupelna byla stylová i funkční, stojí za to věnovat pozornost drobným detailům, jako je například nádoba na kosmetické vločky. Tato bílý zásobník o rozměrech 8 x 25 cm je ideálním řešením do každé koupelny. S ním budete mít všechny své kosmetické odličovací polštářky na jednom místě a zároveň do své koupelny přidáte elegantní nádech. Nemusíte provádět nákladné opravy, abyste vytvořili stylovou a funkční koupelnu - někdy stačí změnit několik drobností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak uspořádat vatové tamponky k odličování jinak než do speciálního organizéru. Lze je postavit nebo také připevnit na stěnu (šroubky nejsou součástí balení).  Přes víčko z bambusu se plní, a z otvoru ve spodní části slouží pro snadné vyjmutí bavlněného tamponku. Skvěle funguje i jako sáčkovník - zásobník na sáčky. 

Pokud chcete, aby vaše koupelna byla stylová i funkční, stojí za to věnovat pozornost drobným detailům, jako je například nádoba na kosmetické vločky. Tato bílý zásobník o rozměrech 8 x 25 cm je ideálním řešením do každé koupelny. S ním budete mít všechny své kosmetické odličovací polštářky na jednom místě a zároveň do své koupelny přidáte elegantní nádech. Nemusíte provádět nákladné opravy, abyste vytvořili stylovou a funkční koupelnu - někdy stačí změnit několik drobností.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOUPELNA
Vnější rozměry: 8 x 6.5 x 25 cm
Materiál: Plast
Země dodavatele/výrobce: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz