Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Dřevěný věšák na oblečení, šetří místo - nahradí 4 věšáky

Kód: ZEL17122
284 Kč
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení

Úspora místa řešíme v našich šatních skříních všichni. S tímto věšákem dosáhnete svých úsporných cílů tím, že získáte zpět 75 % místa ve skříni. Spojená ramínka na saka, kalhoty, sukně, šaty jsou opatřená 2 háčky určená na zavěšení až 4 košil nebo halenek. Šatní ramínko lze na šatní tyč zavěsit na 1 háček pro úsporu místa, nebo je možné ramínko zavěsit za oba háčky, čímž získáte spojené ramínko na 4 ks oděvů. Jednotlivá ramínka jsou otočná v dřevěné základně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úspora místa řešíme v našich šatních skříních všichni. S tímto věšákem dosáhnete svých úsporných cílů tím, že získáte zpět 75 % místa ve skříni. Spojená ramínka na saka, kalhoty, sukně, šaty jsou opatřená 2 háčky určená na zavěšení až 4 košil nebo halenek. Šatní ramínko lze na šatní tyč zavěsit na 1 háček pro úsporu místa, nebo je možné ramínko zavěsit za oba háčky, čímž získáte spojené ramínko na 4 ks oděvů. Jednotlivá ramínka jsou otočná v dřevěné základně.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠATNA
Vnější rozměry: 40x41cm
Země dodavatele/výrobce: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz