Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Úložné boxy na oblečení, organizéry do skříně EKO KARTON 10x40cm

Kód: KAREC10/40
9 + 1
19 Kč
Skladem (130 ks)
Možnosti doručení
Akce 9+1 zdarma

V případě, že nakoupíte 10ks šatních kartonových boxů, dostanete je 1ks ZDARMA. Zaplatíte za 9ks. 

Udržujte trvalý pořádek ve vaší šatní skříni s úložným boxem na oblečení malý ECO karton v krátké verzi. Pro milovníky pořádku a vzoru Marie Kondo tu máme perfektní organizéry na oblečení. Každá šatní skříň v sobě skrývá řadu problémů způsobující neefektivní organizaci. Její police jsou příliš hluboké a vysoké, na to abyste viděli celý její obsah a měli jste všechny své kousky stále po ruce. "Komínkování" oblečení ve dvou řadách je to často nepřehledné a vytváří se zde zbytečný nepořádek. Čas od času uklidíte, ale "koule z oblečení" vzniknou znovu. Na spodní kousky se zapomíná úplně.

Kartonové úložné boxy na oblečení roztřídí Vaše nejoblíbenější kousky jako do zásuvky. Z vašich nepřehledných polic vytvoří zásuvkový systém ukládání. Snížený přední okraj usnadňuje viditelnost obsahu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro milovníky pořádku a řádu po vzoru Marie Kondo tu máme perfektní organizéry na oblečení. Každá šatní skříň v sobě skrývá řadu problémů způsobující neefektivní organizaci. Její police jsou příliš hluboké a vysoké, na to abyste viděli celý její obsah a měli jste všechny své kousky stále po ruce.

"Komínkujete" si oblečení ve dvou a více řadách. Je to často nepřehledné a vytváří se zde zbytečný nepořádek. Čas od času uklidíte, ale "koule z oblečení" vzniknou znovu. Na spodní kousky zapomínáte.

Kartonové ECO/Bílé úložné boxy na oblečení roztřídí Vaše nejoblíbenější kousky jako do zásuvky. Z vašich nepřehledných polic vytvoří zásuvkový systém ukládání. 

Snížený přední okraj usnadňuje viditelnost obsahu. Na krabici přidejte štítek a organizace vzroste o další úroveň. 

Organizér sází na jednoduchost, praktičnost a ekologický dopad, proto jsme nechali vyrobit pořadače z pevného trojitého kartonu. Je navržen přímo na zakázku podle našich představ a pro potřeby "usporadejto", tak aby splnila přísná pravidla, jak si šatní skříň správně uspořádat. Každé místo vaší skříně musí být využito na maximum. 

Nehledě na to, že takový univerzální box se hodí do každé hluboké skříně, kde ukládáte potraviny, nářadí, hračky, kreativu, prostě cokoliv potřebujete přehledně upořádat a zorganizovat.

Jsou vyrobené z 3- vrstvé lepenky. Díky jednoduché konstrukci se snadno skládají. Snížené čelo usnadňuje vkládání a odebírání oblečení. Kartonové zásobníky jsou vhodné do šaten a skříní nebo policových systémů. Jsou dodávány v plochém stavu. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠATNA
Vnější rozměry: hloubka 39cm x šířka 10cm x výška 11cm
Materiál: Karton
Hmotnost: 0,24kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz