Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Štítek, nálepka do dětského pokoje, černá na bílém podkladu - Motorické hračky

Kód: OZNACTO_DET_57
Značka: Označto
30 Kč
Skladem (18 ks)
Možnosti doručení

Pomozte sobě i dětem s uspořádáním všech hraček, výtvarných potřeb a dalších věcí v jejich dětském světě. Díky krásným a jasným piktogramům se úklid změní na zábavu. Samolepky jsou vyrobené z odolné vinylové fólie, která má dlouhodobou životnost. Jsou voděodolné. Jedná se o řezanou grafiku. Zakoupit si je můžete v několika provedeních. Pokud byste měli zájem o jinou barvu či velikost, stačí nám napsat a vyrobíme vám je přímo podle vašich přání. Pokud vám nějaký piktogram k uspořádání chybí, budeme rádi za informaci a my vám ho připravíme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomozte sobě i dětem s uspořádáním všech hraček, výtvarných potřeb a dalších věcí v jejich dětském světě. Díky krásným a jasným piktogramům se úklid změní na zábavu. Samolepky jsou vyrobené z odolné vinylové fólie, která má dlouhodobou životnost. Jsou voděodolné. Jedná se o řezanou grafiku. Zakoupit si je můžete v několika provedeních. Pokud byste měli zájem o jinou barvu či velikost, stačí nám napsat a vyrobíme vám je přímo podle vašich přání. Pokud vám nějaký piktogram k uspořádání chybí, budeme rádi za informaci, abychom ho pro vás mohli připravit.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠTÍTKY
Vnější rozměry: Průměr 6cm
Země dodavatele/výrobce: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz