Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Podložka pod baterii, ke dřezu silikonová, šedá

Kód: OR540118
Značka: Orion
78 Kč
Skladem (27 ks)
Možnosti doručení

SILIKONOVÁ PODLOŽKA ke kohoutku nebo vodovodní baterii. Vyrobena ze silikonu. Dokonale zachycuje kapky a stříkance. Drenážní otvory odvádí přebytečnou vodu a odtéká zpět do dřezu. V případě, že trpíte vodním kamenem vám značně zabrání jeho usazování kolem baterie. 

UDRŽUJTE OKOLÍ DŘEZU V SUCHU: Tento silikonový lapač vody zachytí vodu a automaticky vypustí vodu kolem baterie do dřezu, nemusíte se starat o vzdálenost mezi stěnou a baterií. voda zůstává na podložce nebo pultu.

VHODNÁ VELIKOST PRO VĚTŠINU DŘEZU: s rozměry 36x14x0,6cm se hodí kamkoliv, průměr hlavice baterie je nastavitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SILIKONOVÁ PODLOŽKA ke kohoutku nebo vodovodní baterii. Vyrobena ze silikonu. Dokonale zachycuje kapky a stříkance. Drenážní otvory odvádí přebytečnou vodu a odtéká zpět do dřezu. V případě, že trpíte vodním kamenem vám značně zabrání jeho usazování kolem baterie. 

UDRŽUJTE OKOLÍ DŘEZU V SUCHU: Tento silikonový lapač vody zachytí vodu a automaticky vypustí vodu kolem baterie do dřezu, nemusíte se starat o vzdálenost mezi stěnou a baterií. voda zůstává na podložce nebo pultu.

VHODNÁ VELIKOST PRO VĚTŠINU DŘEZU: s rozměry 36x14x0,6cm se hodí kamkoliv, průměr hlavice baterie je nastavitelný.

Na tuto silikonovou vypouštěcí podložku můžete také položit zubní kartáček, kelímek, dezinfekční prostředek na ruce a mýdlo na nádobí a používat to.

Při instalaci stačí rozložit podložku na kuchyňský dřez a obklopit baterii středovým otvorem. Stačí ji pouze opláchnout saponátem a lze ji použít přímo bez čekání na sušení. Měkká a bez zápachu. Opakovaně použitelná a odolná. 

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇ
Vnější rozměry: 36x14x0,6cm
Materiál: Plast
Země dodavatele/výrobce: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz