Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Nastavitelný organizér do šuplíku, příborník plastový, bílý DOMINO (34 - 58x40)

Kód: RT1752501100
Značka: Rotho
199 Kč
Skladem (25 ks)
Možnosti doručení

Vložka na příbory DOMINO se 7 přihrádkami má jednu velkou výhodu - příborník je roztahovatelný, tudíž se přizpůsobí šíři vaší zásuvky. Příborník je ideální do zásuvek o šířce 40-60cm.Usnadňuje ukládání příborů a větších kuchyňských potřeb jako jsou vařečky, naběračky nebo dlouhých nožů a vytváří tak pořádek v šuplíku.

  • 5 menších přihrádek na nože, vidličky, lžíce a lžičky
  • 2 přihrádky na dlouhé kuchyňské pomůcky
  • zaoblené hrany
  • 39.7 x 34.1 x 5.1 cm
  • stabilní kvalita švýcarské značky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vložka na příbory DOMINO se 7 přihrádkami má jednu velkou výhodu - příborník je roztahovatelný, tudíž se přizpůsobí šíři vaší zásuvky. Příborník je ideální do zásuvek op šířce 40-60cm.Usnadňuje ukládání příborů a větších kuchyňských potřeb jako jsou vařečky, naběračky nebo dlouhých nožů a vytváří tak pořádek v šuplíku.

  • 5 menších přihrádek na nože, vidličky, lžíce a lžičky
  • 2 přihrádky na dlouhé kuchyňské pomůcky
  • zaoblené hrany
  • 39.7 x 34.1 x 5.1 cm
  • stabilní kvalita švýcarské značky

Zásobník na příbory DOMINO byl navržen s citem pro praktičnost. Pět přihrádek nabízí dostatek místa pro kávové lžičky, vidličky, nože a polévkové lžíce. Nezbytné předměty jako jsou vařečky, naběračky, otvíráky a podobně najdou své místo v šesté a sedmé přihrádce.

Díky tomu je ukládání příborů snadné a vy už nemusíte zdlouhavě hledat příbory, které chcete . Příborový box ale poslouží i k třídění a ukládání štětců, propisek nebo jiného ručního náčiní. Taky líčících potřeb. 

Díky své lehké a přesto pevné konstrukci jednoduše hodí do všech zásuvek . Všechny příbory pro šest a více osob se vejdou do šesti přihrádek . Zaoblené úchopové hrany výrazně usnadňují zvedání tácku na příbory. Je samozřejmě bezpečný pro potraviny i mytí v myčce , takže jej lze bez problémů vyčistit.

Sofistikované a tvarové designy, které splňují všechny požadavky na formu i funkci, přicházejí od švýcarské firmy Rotho již řadu let. Jsou vyrobeny co nejudržitelněji, snadno se udržují, jsou robustní a pevné , lze jej plně recyklovat a poskytuje vám neviditelnou podporu v domácnosti každý den.

Doplňkové parametry

Kategorie: ORGANIZÉRY DO ŠUPLÍKŮ
Vnější rozměry: 39.7 x 34.1 + 24 cm x 5.1 cm
Materiál: Plast
Země dodavatele/výrobce: Švýcarsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz