Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Rozprašovač na vodu/čistící prostředky, transparentní, skleněný, DISTRI, 450ml - čiré sklo

Kód: JJA174713A
Značka: 5Five®
94 Kč
Skladem (12 ks)
Možnosti doručení

Jedna z věcí, které si okamžitě všimnete v koupelně je že Vám něco neustále poutá oko, nepůsobí na vás koupelna jako oáza klidu. Vše barevné lahvičky, které se ještě ani nevypotřebují a kupují se další. Soustřeďte se na sjednocení dávkovačů. Rozprašovač může působit jako designový prvek. Ale také přípravky na vlasy, voda nebo čistící přípravek může mít stejný design. Sklo bude vždy nejhygieničtějším materiálem, který oceníte zvláště v koupelně. Rozprašovač má černou pumpičku, s kterou snadno upotřebíte jen požadované množství. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna z věcí, které si okamžitě všimnete v koupelně je že Vám něco neustále poutá oko, nepůsobí na vás koupelna jako oáza klidu. Vše barevné lahvičky, které se ještě ani nevypotřebují a kupují se další. Soustřeďte se na sjednocení dávkovačů. Rozprašovač může působit jako designový prvek. Ale také přípravky na vlasy, voda nebo čistící přípravek může mít stejný design. Sklo bude vždy nejhygieničtějším materiálem, který oceníte zvláště v koupelně. Rozprašovač má černou pumpičku, s kterou snadno upotřebíte jen požadované množství. 

Doplňkové parametry

Kategorie: KOUPELNA
Vnější rozměry: pr, 7,3cm, výška 21cm
Objem v litrech: 0,45l
Materiál: Sklo
Země dodavatele/výrobce: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz