Řetízek na čištění odtoků a odpadů STAR

Kód: CMPME2429
Značka: CMP Paris
89 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Vychytávka proti ucpání odtoků.  Pomocník na odblokování průtoku vody v odpadech u dřezu nebo umyvadla, vaně. 

Jsou vhodné pro kuchyňské dřezy, toalety, umyvadla, vany, odtoky, kanalizaci a další místa, která jsou často ucpaná. 

S délkou 45 cm je tento odstraňovač ucpání dostatečně dlouhý, aby se dostal hlouběji do potrubí. Rozlučte se s problémy s ucpaným odtokem, nemusíte ztrácet čas a peníze voláním instalatéra nebo manžela, aby vyčistil potrubí. Dokonce i zakřivené trubky lze snadno vyčistit pomocí speciálního řetízku STAR, aniž byste se museli obávat, že se trubky propíchnou. 

Stačí držet vrchní číst přístroje v ruce, zasunout, zatáhnout nahoru a dolů a několikrát pootočit, abyste odstranili ucpání. Jednoduché a bezpečné, fyzické odstranění, bez použití chemikálie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vychytávka proti ucpání odtoků.  Pomocník na odblokování průtoku vody v odpadech u dřezu nebo umyvadla, vaně. 

Jsou vhodné pro kuchyňské dřezy, toalety, umyvadla, vany, odtoky, kanalizaci a další místa, která jsou často ucpaná. Ušetřete peníze, čas, protože už nikdy nebudete potřebovat čištění kanalizace od drahého instalatéra.

S délkou 45 cm je tento odstraňovač ucpání dostatečně dlouhý, aby se dostal hlouběji do potrubí. Rozlučte se s problémy s ucpaným odtokem, nemusíte ztrácet čas a peníze voláním instalatéra nebo manžela, aby vyčistil potrubí. Dokonce i zakřivené trubky lze snadno vyčistit pomocí nástroje STAR, aniž byste se museli obávat, že se trubky propíchnou. 

Stačí držet vrchní číst přístroje v ruce, zasunout, zatáhnout nahoru a dolů a několikrát pootočit, abyste odstranili ucpání. Jednoduché a bezpečné, fyzické odstranění, bez použití chemikálie.

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇ
Vnější rozměry: 44,5x5,6x5,6 cm
Materiál: Kov
Země dodavatele/výrobce: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz