Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

M - Univerzální úložný box, krabice s víkem, EVO, transparent (30l)

Kód: RT1007200096
Značka: Rotho
279 Kč
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení

Seznamte se se sérii univerzálních úložných boxů EVO, ze kterých můžete vybírat z několika velikostí. Můžete je stohovat na sebe. Ale také mají schopnost vkládat jeden do druhého. Součástí je víko. Krabice s víkem se dobře uchopuje díky kulaté hraně. Ve víku je místo pro vložení štítku.

Pomocí transparentního materiálu snadno identifikujete obsah. Má univerzální použití od dílny, po dětský pokoj nebo šatnu. K dispozici různé velikosti. 

Krabice s víkem pochází z kolekce EVO od švýcarské společnosti ROTHO. Jedná se o box vyrobený z pevného plastu . Ve vaší domácnosti budete moci uložit všemožné předměty, na které není dostatek místa ve skříni, šatně nebo v kuchyni. Skvěle se hodí i k ukrytí nářadí používaného v dílně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se se sérii univerzálních úložných boxů EVO, ze kterých můžete vybírat z několika velikostí. Můžete je stohovat na sebe. Ale také mají schopnost vkládat jeden do druhého. Součástí je víko. Krabice s víkem se dobře uchopuje díky kulaté hraně. Ve víku je místo pro vložení štítku.

Pomocí transparentního materiálu snadno identifikujete obsah. Má univerzální použití od dílny, po dětský pokoj nebo šatnu. K dispozici různé velikosti. 

Krabice s víkem pochází z kolekce EVO od švýcarské společnosti ROTHO. Jedná se o box vyrobený z pevného plastu . Ve vaší domácnosti budete moci uložit všemožné předměty, na které není dostatek místa ve skříni, šatně nebo v kuchyni. Skvěle se hodí i k ukrytí nářadí používaného v dílně.

Doplňkové parametry

Kategorie: ÚLOŽNÉ BOXY
? Šířka (vodorovná): od 25cm do 40cm
? Délka (hloubka): od 40cm do 60cm
? Výška: nad 25cm
? Objem: od 20l do 50l
? Materiál: Plast
V čem je užitečný?: Stohovatelné, S víkem, S přepážkami
Barva: Transparentní
Vnější rozměry: 58,3 x 39,2 x 31,5 cm
Objem v litrech: 30l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz