Lékárnička, úložný box na léky s vnořeným organizérem, 2v1, s madlem, antibakteriální, 6.5l

Kód: ALT0407007213
Značka: ALTOM
259 Kč
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení

Box na léky, určeno nejen pro domácí lékárničku. Úložné boxy, krabice jsou ideální pro skladování zdravotnického materiálu, které vyžadují sterilitu, v kosmetických salonech, lékárnách nebo školkách.

  • Antibakteriální plastové úložné boxy s víkem jsou k dispozici v široké škále velikostí, ze kterých si můžete vybrat.
  • Úložné plastové boxy s víkem jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu s mikročásticemi stříbra, které zabíjejí 99 % bakterií a plísní
  • Nádoby jsou vhodné do myčky, chladničky a mrazničky (vhodné pro teploty od -30 do +90 stupňů).
  • Obsahují bezpečnostní klipsy, aby se děti nedostali snadno a jsou opatřeny rukojetí a dále jsou vybavené vnitřní vložkou, vloženým organizérem pro snadnější uspořádání menších potřeb a rychlý přehled. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Box na léky, určeno nejen pro domácí lékárničku. Má antibakteriální úpravu plastu s mikro granulemi ze stříbra.  Celá řada těchto boxů 4,5l, 6,5l, 8l, 12,5l  s vnořeným organizérem je ideální pro skladování léků. Mikročástice stříbra obsažené v plastových krabičkách zabraňují přenosu bakterií během používání. Naše úložné boxy jsou ideální pro skladování zdravotnického materiálu, které vyžadují sterilitu, v kosmetických salonech, lékárnách nebo školkách.

  • Díky výběru s mnoho rozměrů si najde každý tu svou. Jen pro první pomoc nebo opravdu pro toho, kdo potřebuje větší zásobu. Antibakteriální plastové úložné boxy s víkem jsou k dispozici v široké škále velikostí, ze kterých si můžete vybrat.
  • Úložné plastové boxy s víkem jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu s mikročásticemi stříbra, které zabíjejí 99 % bakterií a plísní, což pomáhá udržet obsah nádoby déle svěží a čistší. Mikrostříbro ničí buněčnou stěnu bakterií a blokuje jejich množení.
  • Opravdu užitečné krabičky jsou bezpečné pro alergiky, produkty neobsahují BPA a další škodlivé látky. Jsou certifikované a schválené pro styk s potravinami. Nádoby jsou vhodné do myčky, chladničky a mrazničky (vhodné pro teploty od -30 do +90 stupňů).
  • Obsahují bezpečnostní klipsy, aby se děti nedostali snadno a jsou opatřeny rukojetí a dále jsou vybavené vnitřní vložkou, vloženým organizérem pro snadnější uspořádání menších potřeb a rychlý přehled. 

 

4,5l - 29 x 20 x 12 cm

6,5l - 29 x 18 x 18 cm

8l - 40 x 20 x 16,5 cm 

12,5l - 40 x 30 x 16,5 cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KOUPELNA
Vnější rozměry: 29 x 18 x 18 cm
Objem v litrech: 6,5l
Materiál: Plast
Země dodavatele/výrobce: Polsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz