Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Kartáč na radiátor, pevný, ale flexibilní, 50cm, zelená rukojeť

Kód: CAST750594
179 Kč
Skladem (15 ks)
Možnosti doručení

Kartáč na radiátory je určen pro radiátory, ale i pro jakékoliv vyčistění úzkých a nedostupných míst. Dokáže vyčistit prach nahromaděný uvnitř klasického radiátoru. Praktický a ergonomický design mopu umožňuje odstranit nečistoty a prach z nejužších nebo skrytých koutů. Navíc budete překvapeni vynikající kvalitou produktu, která vás překvapí již při prvním použití. Kartáč je vybaven odolnou rukojetí a poskytuje vám plnou svobodu pohybu, tvrdé štětiny jsou účinné při čištění jakéhokoli typu nečistot. Dá se snadno ohnout a flexibilně tak vyčistit nepřístupné místa. Pomocí háčku lze zavěsit. 

Je důležité udržovat radiátory čisté, protože to může ve skutečnosti pomoci snížit náklady na vytápění. Prach mezi žebry radiátoru může bránit úniku tepla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je důležité udržovat radiátory čisté, protože to může ve skutečnosti pomoci snížit náklady na vytápění. Prach mezi žebry radiátoru může bránit úniku tepla. Znamená to, že vaše radiátory budou muset více pracovat, aby vytopily vaši místnost. Kartáč na radiátory je určen pro radiátory, ale i pro jakékoliv vyčistění úzkých a nedostupných míst. Dokáže vyčistit prach nahromaděný uvnitř klasického radiátoru. Praktický a ergonomický design mopu umožňuje odstranit nečistoty a prach z nejužších nebo skrytých koutů. Navíc budete překvapeni vynikající kvalitou produktu, která vás překvapí již při prvním použití. Kartáč je vybaven odolnou rukojetí a poskytuje vám plnou svobodu pohybu, tvrdé štětiny jsou účinné při čištění jakéhokoli typu nečistot. Dá se snadno ohnout a flexibilně tak vyčistit nepřístupné místa. Pomocí háčku lze zavěsit. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ÚKLID
Vnější rozměry: 50cm x 6
Materiál: Plast
Země dodavatele/výrobce: Anglie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz