Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 2748 hodnocení
5
2683x
4
27x
3
13x
2
2x
1
23x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

KK Avatar autora Kateřina Kašpírková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.5.2025
MŽ Avatar autora Michaela Žvaková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.5.2025
Skvělá kvalita výrobků, perfektní a profesionální přístup, předčilo očekávání, děkuji!!!
JR Avatar autora Jana Raiskubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.5.2025
AL Avatar autora Andrea Lopatova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2025
Vše v pořádku, krásný doplněk do kuchyně
IH Avatar autora Ivana Havelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2025
JU Avatar autora Jiřina Urbášková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2025
Spokojená, zboží dorazilo rychle a je v pořádku.
ML Avatar autora Mirka lokvencová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2025
vše proběhlo v pořádku, bez jakýchkoliv problémů . Moc hezky zabalené, můžu jen doporučit
KŘ Avatar autora Květuše Řezáčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.5.2025
Spokojená maximálně. Rychlé dodání, dobře zabalené zboží . Dòzy vypadají moc pěkně a nože mám konečně bezpečně uložené v zásuvce
MS Avatar autora Monika Sluková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2025
J Avatar autora Jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2025
RT Avatar autora Radka Tejmlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.5.2025
Spokojenost
JŠ Avatar autora Jana Šebestová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.5.2025
Nejvíc hvězdiček, maximální spokojenost.
EČ Avatar autora Edita Čuchorová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2025
Super
DV Avatar autora Darina Vacková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2025
KS Avatar autora Katerina Saad Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2025
MM Avatar autora Martina Mastná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2025
Super.
JS Avatar autora Josef Strejček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2025
Super
MI Avatar autora Martin Ilkovič Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2025
ET Avatar autora Eva Trmalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2025
MS Avatar autora Milan Svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2025
Super.

Ovládací prvky výpisu

2751 položek celkem
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz