Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2574 hodnocení
5
2512x
4
26x
3
13x
2
2x
1
21x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IB
Ivana Blažková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2026
Velmi spokojená děkuji Blažková
RJ
Radoslav Jurkech
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2026
PŠ
Pavlína Šamšulová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2026
PK
Pavla Kinczerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2026
HČ
Hana Čechová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
Vyhovuje
VP
Vladimíra Pěkná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
SŠ
Stanislav Šesták
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
Celkově jsem spokojený. Je tu velký výběr zboží a rozumné ceny. Zásilky přišly vždy velmi dobře zabalené, bublinkami se tu nešetří :-) Jen odeslání by mohlo být kapku rychlejší, ale zas žádná tragédie.
SH
Stanislav Horák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
spokojen
PP
Petra Prokopcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
super přístup, rychlé dodání
PV
Petra Vejrostová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2026
VS
Vlasta Sónaková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2026
KV
Kristýna Vopršalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2026
Doručení bylo rychlé a krásné zabalené nic se nepoškodilo .
Můžu jen doporučit a velký výběr .
KJ
Květa Jobbagyova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2026
Jsem nadmíru spokojená,našla jsem to ,co jsem chtěla.kdo by nechtěl mít pořádek i ve skříni a tak tyto věšáky na sukně nebo i na kalhoty se mi rozhodně teď hodí,je to úžasná věc ,hned je místo,je to přehledné a vkusne.jsem ráda za tento super e-shop,děkuji♥️👍👏🌹😍♥️
IK
Irena Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2026
BC
Břetislav Chromčák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2026
MZ
Michaela Zradičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2026
JF
Jarmila Fraňková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2026
Rychlé dodání zboží, dobrá komunikace. Zboží velmi pečlivě zabaleno. Sice byl i tak jeden z mnoha plastových košíků prasklý, ale to se holt stane. Reklamace velmi rychle a vstřícně vyřízena. Vřele doporučuji!
KK
Kateřina Krhutová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2026
BP
Bohumil Prokop
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2026
