Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2564 hodnocení
5
2503x
4
26x
3
13x
2
2x
1
20x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JM
Jana Maříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2026
MF
Michaela Foukalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2026
S tímto obchodem jsem maximálně spokojena! Je to moje již několikátá objednávka a zboží je vždy perfektně zabaleno a také dodání je rychlé.
AK
Alena Koliášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2026
KM
Kateřina Matoušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2026
Vše v pořádku
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2026
Výborná základní sada dóz, určitě objednám další.
PŠ
Petra Štěpánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2026
Otočný organizér, výsuvná polička i organizér do lednice - vše bylo na jedničku. Dodání rychlé a bezproblémové.
ZS
Zdenka Sivakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2026
Držak na pánve výborná věc,dobrý nákup ,jsem moc spokojená,zásilka přišla rychle,děkuji
HP
Hana Pernikářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2026
DK
Denisa Káchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2026
Mohu upřímně doporučit, personál velmi milý a ochotný cokoliv vyřešit, všechno balí velmi pečlivě a hezky
LT
Lenka Třísková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.3.2026
K
Karolina
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
13.3.2026
Minule jsem si objednala dávkovače na olej a ocet, vše perfektní. Nyní jsem objednala znovu a už přišly bez nalepených štítků, sice štístky došly k tomu, ale absolutně se nedají nalepit. Jsou v hrozném stavu. Nechapu proč to nepřišlo už nalepené, navíc když to tak na stránkách uz je.
DT
Dana Tománková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.3.2026
JV
Josef Vystrčil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2026
AC
Alena Chaloupková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2026
spokojenost. Dodávka zboží rychlá a perfektně zabalená. S produktem - kořenkami do šuplíku velká spokojenost, přesně vyhovuje.
KL
Kateřina Ládrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2026
Doporucuji, ale byla velmi dlouha doba dodani. Vsechny balicky, ktere jsme objednavali i pozdeji, tak pristli drive nez z tohoto obchodu.
ŠC
Šárka Cafourkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2026
MM
Marie Marxová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2026
IK
Ilona Krbcova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2026
MT
miroslav tuček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2026
MF
Martina Fabíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.3.2026
Rychle dodani, kvalitni zbozi, rada doporucuji.
