Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Dávkovač na mýdlo / jar, černý plast s bambusem TUKAN

Kód: OR530790
Značka: Orion
118 Kč
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

Jedna z věcí, které si okamžitě všimnete v koupelně je dávkovač na mýdlo. Dávkovač má nádherný zpracování, které moderní a elegantní. Vyrobeno z melaminu, u kterého je nízké riziko rozbití, tato pumpička je z stříbrné barvy a dodává přirozený vzhled díky bambusu.  Dávkovač mýdla nebo saponátu – v koupelně či kuchyni bude vypadat výborně. Není vhodný pro pěnové náplně. Materiál: plast PP (tělo), ABS (mačkadlo), PP (hadička). Rozměry: o. 0,38 l, pr. 7 cm, v. 17,5 cm.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna z věcí, které si okamžitě všimnete v koupelně je dávkovač na mýdlo. Dávkovač má nádherný zpracování, které moderní a elegantní. Vyrobeno z melaminu, u kterého je nízké riziko rozbití, tato pumpička je z stříbrné barvy a dodává přirozený vzhled díky bambusu.  Dávkovač mýdla nebo saponátu – v koupelně či kuchyni bude vypadat výborně. Není vhodný pro pěnové náplně. Materiál: plast PP (tělo), ABS (mačkadlo), PP (hadička). Rozměry: o. 0,38 l, pr. 7 cm, v. 17,5 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇ
Vnější rozměry: pr. 7 cm, v. 17,5 cm
Objem v litrech: 0,4l
Materiál: Dřevo
Země dodavatele/výrobce: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz