Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Dávkovač na jar s kartáčem a přihrádkou na houbičku, Elsa

Kód: OR530787
Značka: Orion
398 Kč
Skladem (17 ks)
Možnosti doručení

Všestranný dávkovač je vhodný nejen pro použití mýdla, ale také můžete naplnit jarem v kuchyni, protože součástí je přihrádka houbičku nebo kartáč, na drátky  Podstavec je černý. Zabraňuje válení se  houbiček kolem dřezu a pomáhá udržovat čistotu. Lze vše snadno dávkovat. Cílem je odstranit z koupelen všechny pestrobarevné lahvičky, které narušují oázu klidu. Dávkovač mýdla je vyroben z plastu, který je vhodný také do vlhkých prostředí. Pumpička je nerezová. Díky této kombinaci je dávkovač mýdla elegantním doplňkem do koupelny nebo kuchyně.

Pumpička na závit ke snadnému doplňování. Materiál: plast, nerez, silikon. Rozměry: 16,5x8x17 cm, objem dávkovače 0,35 l, d. kartáčku 18 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranný dávkovač je vhodný nejen pro použití mýdla, ale také můžete naplnit jarem v kuchyni, protože součástí je přihrádka houbičku nebo kartáč.  Zabraňuje válení se  houbiček kolem dřezu a pomáhá udržovat čistotu. Lze vše snadno dávkovat. Cílem je odstranit z koupelen všechny pestrobarevné lahvičky, které narušují oázu klidu. Dávkovač mýdla je vyroben z plastu, který je vhodný také do vlhkých prostředí. Pumpička je nerezová. Díky této kombinaci je dávkovač mýdla elegantním doplňkem do koupelny nebo kuchyně.

 

Objem: cca 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: KOUPELNA
Vnější rozměry: 16,5x8x17 cm
Objem v litrech: 350ml
Materiál: Dřevo
Země dodavatele/výrobce: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz