Objevují se různé podvodné webové stránky se slevovými kupóny. Prosím neklikejte na ně. Prohlašujeme, že žádné hromadné slevy na naše zboží neexistují. Slevy najdete přímo u výrobků.

Etažér, stojan na talíře, pro servírování 2 jídel

Kód: ZEL27381
240 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Moderní stojan na servírování svačin, koláčů a ovoce. Osvědčí se jako praktický a atraktivní doplněk každého stolu při akcích a oslavách. Usnadní to také jejich přenášení. Obsahuje až 2 úrovně pro nastavení talířů. Vyrobeno z elegantního, chromovaného kovu. Má silikonové nožky, které zabrání poškrábání povrchu. Průměr talíře by neměl přesáhnout 28 cm. Vnitřní průměr kroužků je 20 cm. Vzdálenost mezi oběma patry je přibližně 11,5 cm.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní stojan na servírování svačin, koláčů a ovoce. Osvědčí se jako praktický a atraktivní doplněk každého stolu při akcích a oslavách. Usnadní to také jejich přenášení. Obsahuje až 2 úrovně pro nastavení talířů. Vyrobeno z elegantního, chromovaného kovu. Má silikonové nožky, které zabrání poškrábání povrchu. Průměr talíře by neměl přesáhnout 28 cm. Vnitřní průměr kroužků je 20 cm. Vzdálenost mezi oběma patry je přibližně 11,5 cm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇ
Vnější rozměry: 29x27x39
Materiál: Kov
Země dodavatele/výrobce: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz